Harley Quinn

ilość znalezionych towarów: 1

Koszulki z Harley Quinn. Kup online gadżety filmowe z ulubionym pomocnikiem Jokera

Jesteś fanem komiksów DC i ich kobiecych bohaterów? Zatem namawiamy Cię do zakupu gadżetów z Harley Quinn. Na SinFashion.pl kupisz online koszulki filmowe Harley Quinn, kubki z nadrukiem z filmów, czapki z logo filmowych postaci czy figurki filmowe. Każdy fan Harley Quinn i innych antybohaterów z DC powinien u nas znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego jeśli jesteś fanem innej postaci z Legionu Samobójców.

Podróż Harleen Quinzel od psychiatry do supervillain

Harley Quinn to popularna i dobrze znana postać w uniwersum DC. Była psychiatrą w Arkham Asylum, dopóki nie zakochała się w Jokerze i stała jego wspólnikiem w zbrodni. Została stworzona przez Paula Diniego i Bruce'a Timma dla Batman: The Animated Series „Joker's Favor” (11 września 1992). Urodziła się jako Harleen Quinzel w zamożnej rodzinie i dorastała w Gotham City. Harleen uczęszczała na Uniwersytet Gotham, gdzie studiowała psychologię. Została stażystką w Arkham Asylum, gdzie poznała Jokera i zakochała się w nim do szaleństwa. Zmanipulował ją, by pomogła mu uciec z Arkham Asylum więcej niż jeden raz, co doprowadziło do jej zwolnienia z pracy. Zwróciła się zatem na drogę zła i sama stała się przestępcą, przyjmując także nowe imię Harley Quinn. Postać była pierwotnie pomyślana jako antagonista Batmana, zanim stała się jednym z jego najbardziej znanych sojuszników.

Harley Quinn jest wyjątkowo ciekawą postacią kobiecą w DC Comics

Chociaż istnieje od dziesięcioleci, Harley Quinn dopiero niedawno stała się powszechnie znana dzięki roli Margot Robbie w Suicide Squad (Legion Samobójców, 2016), która spotkała się zarówno z uznaniem, jak i krytyką. Robbie ponownie wcieliła się w tę postać w 2020, kiedy na ekrany kin wszedł obraz "Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" oraz rok później w "Legion Samobójców: The Suicide Squad". Ogłoszono już także plany kolejnego filmu z udziałem Margot Robbie jako Harley Quinn o tytule "Gotham City Sirens". Kultowy wygląd Harley Quinn oparty o postać arlekina został szybko zaadaptowany do kostiumów i gadżetów cosplayowych dla fanów. Chociaż Harley Quinn stała się bardziej popularna i znana w ostatnich latach, pozostaje postacią kojarzoną głównie z DC Comics.

SinFashion to sprawdzony sklep internetowy z merchem dla fanów Harley Quinn

W SinFashion kochamy filmy i kochamy Harley Quinn. Zapraszamy na zakupy internetowe gadżetów filmowych. SinFashion to od dziś Twój ulubiony i sprawdzony dostawca merchu dla fanów. Koszulki filmowe Harley Quinn wyślemy do Ciebie w 24 godziny wybraną metodą dostawy. Zakupy możesz u nas zrobić 24h na dobę. Brakuje nam jakiegoś merchu, na którym Ci zależy? Nie wahaj się z nami skontaktować i koniecznie daj nam znać. Zobaczymy co da się zrobić w tym temacie!

    Loga UE
    DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
    pixel