Disturbia

ilość znalezionych towarów: 1

Disturbia producent odzieży alternatywnej

Disturbia to jedna z najszybciej rozwijających się niezależnych marek modowych dla subkultur dostępnych w sklepie internetowym SinFashion.pl. Założono ją w 2003 roku dwoje absolwentów studiów z zakresu mody i fotografii, Francisa i Helen. Firma powstała z celem i hasłem zakłócenia przedmieść poprzez tworzenie autentycznej i niekonwencjonalnej odzieży dla osób o zamiłowaniu do dziwnych i niezwykłych rzeczy. Produkty Disturbia czerpią inspirację z archetypu buntowniczego maga według Carla Gustava Junga. W projektach marki przejawia się fascynacja tajemniczymi dziedzinami ezoteryki i okultyzmu, a jednocześnie dystans do jednolitej mody. To, co kiedyś było uważane za modę alternatywną, wyłoniło się z podziemia i przekroczyło granice mainstreamu. Zaś Disturbia towarzyszy tej fali już od dwudziestu lat, przyciągając coraz większą społeczność podobnych dusz – prawdziwie globalne grono osób. Produkty marki są dostępne wyłącznie w dobrych sklepach internetowych. Siedziba główna firmy mieści się w pięknej północnej Anglii, w hrabstwie Northumberland. Ponadto marka prowadzi również studio w Londynie. W skład zespołu wewnętrznego wchodzą specjaliści z dziedziny projektowania, produkcji, treści, mediów społecznościowych, obsługi klienta, HR, logistyki i zarządzania. Tworzą oni finalne produkty i dbają o jak najlepsze doświadczenia klientów.

Disturbia, czyli polityka równowagi, ekologii i sprawiedliwości

Produkcja ubrań firmy odbywa się we współpracy z zaufanymi długoterminowymi partnerami w Chinach, Turcji, Indiach i Wielkiej Brytanii. Tam, gdzie jakość, warunki fabryczne oraz dobro pracowników są priorytetem. Disturbia posiada także nowoczesne centrum magazynowo-dystrybucyjne w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Umożliwiają one składowanie, wysyłkę i dostarczanie produktów bezpośrednio pod drzwi klientów w najszybszy i najbardziej efektywny sposób. Marka ma, co prawda, swoje korzenie w Wielkiej Brytanii, ale ma też globalne podejście, a obecny zespół składa się głównie z kobiet. Disturbia dąży do tego, aby społeczność #disturbiaclothing w mediach społecznościowych była miejscem pełnym inkluzywnej atmosfery i ruchu osób, które ubierają się, myślą i działają poza utartymi schematami. Firma wykorzystuje też swoje platformy do inspiracji i motywacji, tworząc ducha wspólnoty. Disturbia ma za sobą również dynamiczny rozwój jako przedsiębiorstwo i zobowiązuje się do aktywnego doskonalenia równowagi we wszystkich obszarach działalności. Firma dąży do całkowitego wyeliminowania jednorazowego plastiku do końca 2023 roku. Zamówienia wysyła w przetwarzalnych torbach i eliminuje nadmiarowe opakowania. Zaś wszędzie tam, gdzie to możliwe, stosuje się materiały z recyklingu.

Moda alternatywna przyjazna dla planety

Disturbia koncentruje się także na redukcji emisji CO2 w łańcuchu swej produkcji. Realizuje to poprzez sadzenie drzew, zasilanie swojej siedziby głównej energią odnawialną oraz priorytetowe korzystanie z transportu morskiego w łańcuchu dostaw produkcyjnych. Kolejnym celem marki jest także coraz większe wykorzystanie przetwarzalnych tkanin i materiałów nieplastikowych w odzieży i akcesoriach. Disturbia używa wyłącznie futer i skór sztucznych, a wszystkie materiały i wykończenia są wegańskie. Przy zakończeniu użytkowania produktów, marka zachęca do ich odsprzedaży lub przekazania dalej. Ostatecznym celem firmy jest tworzenie i dostarczanie ekskluzywnej i inspirującej odzieży i akcesoriów w sposób jak najbardziej zrównoważony i świadomy. A jednocześnie promowanie inkluzywności i motywowanie ludzi.

Disturbia to przedstawiciel alternatywnej sceny odzieżowej z UK. Doskonałe materiały, niepowtarzalne wzornictwo. Mamy wszystko i nie zawahamy sie tego uzyć. 

      Loga UE
      DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
      pixel