Kreskówki

ilość znalezionych towarów: 47

Koszulki z kreskówkami, dla fanów Barta Simpsona i He-mana

Koszulki z kreskówkami oferowane przez rockowy sklep internetowy Sin Fashion, to ciekawa kolekcja motywów z mniej i bardziej popularnych serii. Znajdziesz u nas merch oraz T-shirty z seriali, które rozpoznają fani na całym świecie. Ale także nieco bardziej niszowych serii animowanych, posiadających obecnie status kultowych. Mogą to być na przykład takie popularne obecnie bajki i seriale jak Rick&Morty, Spongebob, Pusheen oraz Nightmare Before Xmas. Ale nie brak u nas także wzornictwa z historycznych tytułów jak Looney Tunes, He-man, Skeletor, The Muppets oraz Teenage Mutant Ninja Turtles. Oferujemy również animowane T-shirty licencjonowane z takich uniwersów jak Marvel (na przykład Transformers) oraz Hanna-Barbera (The Flintstones). Znajdują się one w osobnej kategorii, podobnie jak koszulki z motywami mangi i anime. Ten asortyment to również konkretna jakość, gwarantowana przez takich producentów jak Killstar czy Hybris. Stuprocentowa bawełna, eleganckie wzornictwo, ciekawe fasony oraz wytrzymałość nadruku to ich cechy rozpoznawcze. W zależności od tytułu ten merch nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Koszulki z kreskówkami, sklep z merchem Sinfashion.pl

Koszulki z kreskówkami w wydaniu dla dorosłych to stosunkowo młoda branża. Podobnie jak filmy animowane kierowanie niekoniecznie do dzieci. Od wynalezienia, przez dziesięciolecia ten rodzaj produkcji był niemalże synonimem seriali dla najmłodszych oraz przeznaczonej dla nich rozrywki. Disney, Warner Bros czy Hanna Barbera to najpopularniejsi wytwórcy kultowych kreskówek oraz charakterystycznych dla nich postaci. Sytuacja zmieniła się w latach 80. kiedy do telewizji trafił, amerykański serial The Simpsons. Podszyte inteligentnym humorem, nawiązaniami oraz wątkami społecznymi i politycznymi przygody osobliwej, amerykańskiej rodziny, zdobyły popularność na całym świecie. Cięta satyra oraz obecność animowanych celebrytów z bezwzględnym uwypukleniem ich przywar, były szokującą, inspirującą nowością. A jednocześnie zmieniły podejście do telewizyjnej animacji. Od tej pory stał się to ciekawy sposób bezkompromisowego komentowania rzeczywistości z przymrużeniem oka. South Park, Futurama czy Nick and Morty to już z kolei serie praktycznie tylko dla dorosłych, które do świata animacji wniosły bezkompromisowość, przekleństwa oraz surrealizm. Jednocześnie do dzisiaj uchodzą za tytuły kultowe i ciągle nie biorą jeńców.

Koszulki z kreskówkami Masters Of The Universe, Ninja Turtles, Rick And Morty

Wybierz koszulki z kreskówkami jeśli jesteś fanem niegrzecznej, rysunkowej popkultury. Na szczęście już dawno minął czas, kiedy filmy animowane kojarzyły się tylko z rozrywką dla dzieci. Simpsonowie, Rick and Morty czy South Park to kultowe od lat animki, których najmłodsi z pewnością nie powinni oglądać! Jednocześnie cięty humor i trafna analiza społeczna tych obrazów sprawiła, że w dobie internetu stały się one nośnikiem inteligentnej satyry i elementem wolności słowa. A jednocześnie elementem popkultury, który uwielbiamy. I właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie między innymi koszulki z kreskówkami Rick And Morty, The Muppets, The Flintstones, a nawet pradawnymi, kultowymi Looney Tunes. Panom z pewnością do gustu przypadną T-shirty He-Man, Skeletor oraz Transformers. Ich wartość niewątpliwie winduje fakt, że wyprodukowały je takie marki jak Hybris Merch oraz Killstar. A to po prostu zawsze oznacza dobre materiały, staranne wykonanie oraz trwałość. Licencjonowane T-shirty z naszej oferty to asortyment, który jako fan po prostu musisz mieć!

Koszulki z kreskówkami, top, tanki, bluzy, sukienki, gadżety

Wybierz koszulki z kreskówkami dla dorosłych, albo tytułami z dzieciństwa, które obrosły kultem i legendą! Masters Of The Universe, The Muppets czy Transformers to bohaterowie niejednej młodości. Jeśli jesteś kobietą, SinFashion może zaoferować Ci również stylowe sukienki z kreskówkami, topy oraz tanki. Panów z kolei z pewnością zainteresują bluzy. To dobry pomysł na ciekawą stylizację casual. Stylizację, do której możesz dodać także nasze akcesoria. A mogą to być na przykład portfel Pusheen Kawaii, plecak Rick And Morty, naszywka Punky Pins oraz torba Looney Tunes. Ciuchy z bohaterami filmów animowanych to ciekawy i odświeżający sposób na nowy, miejski look. Ale to nie wszystko! Oferujemy Ci także gadżety z kreskówek. Są to między innymi kubek Nightmare Before, notatnik Rick And Morty oraz czapka z tego samego serialu. Nie mamy wątpliwości, że ten asortyment pomoże Ci w oryginalny sposób wyróżnić się z tłumu. A także ukazać Cię jako fana kultowych animek! To również bardzo dobry wybór na wszelakie konwenty i zjazdy fanowskie.

 

Loga UE
DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
pixel