Wonder Woman

ilość znalezionych towarów: 3

Koszulka Wonder Woman i gadżety związane z filmem, rock shop SinFashion.pl

Koszulka Wonder Woman oferowana przez sklep internetowy SinFashion.pl dla wszystkich fanów tej superbohaterki z universum DC. Czy tak jak my śledzisz z zapartym tchem przygody odważnej Diany Prince? Jeśli cenisz tę superbohaterkę, to teraz możesz wyrazić swoje wsparcie, kupując koszulki damskie filmowe Wonder Woman i inne gadżety związane z tą superprodukcją od DC. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także kubki filmowe, breloczki do kluczy, puzzle filmowe czy ręczniki z motywami z filmu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SinFashion.

Kim jest Wonder Woman i Diana Princess?

Wonder Woman to fikcyjna superbohaterka, która jest jedną z najbardziej znanych i kultowych superbohaterek w komiksach. Po raz pierwszy pojawiła się w komiksie ?All Star Comics? w 1941 roku jako alter ego Diany Prince. Jest postacią ze stajni DC. Postać wojowniczej Diany Prince została stworzona przez Williama Moultona Marstona w 1941 roku jako odpowiedź na potrzebę silnej kobiecej postaci, która mogłaby pomóc kobietom przeciwstawić się niesprawiedliwości. Marston wyobrażał sobie ją jako idealną kobietę, która była nie tylko silna, ale także piękna i inteligentna. W pracach nad przygodami wojowniczej Diany Marstonowi pomagała żona Elizabeth Holloway Marston oraz Olive Byrne. Historie o Wonder Woman przedstawiają wojowniczkę i księżniczkę Amazonek, która opuszcza swój dom na wyspie Themyscira, by walczyć z przestępczością. Posiada nadludzkie moce, w tym nadludzką siłę i prędkość. Jest córką królowej Amazonek, Hippolity. Otrzymała złote Lasso Prawdy w prezencie od boginii Hestii. Zostało ono wykonane przez Hefajstosa. Brała udział w walkach toczonych podczas II wojny światowej i stała się jednym z założycieli Ligi Sprawiedliwości - Justice League.

Wonder Woman megaprodukcja DC bije rekordy oglądalności

Oprócz zeszytów komiksowych wydawanych przez DC Comics, przygody Wonder Woman zostały przełożone także na srebrny ekran. W latach 1975 - 1979 w amerykańskiej telewizji wyświetlane były przygody Diany Prince, w którą wcieliła się Lynda Carter. Powstały także produkcje animowane. W 2017 roku na ekrany kin trafiła wielka hollywoodzka produkcja z Gal Gadot w głównej roli. Koszulka Wonder Woman nawiązuje do tej ekranizacji. Film w reżyserii Patty Jenkins, otrzymał bardzo dobre recenzje i zarobił ponad 800 mln dolarów. Gadot ponownie wcieliła się w rolę księżniczki Diany także w filmach "Wonder Woman 1984", "Liga Sprawiedliwości" i "Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości". Ogłoszono już prace nad kolejną samodzielną produkcją poświęconą tej superbohaterce, z udziałem Gal Gadot.

Co sprawia, że Wonder Woman wyróżnia się na tle innych superbohaterek?

Wonder Woman jest jedną z najbardziej kultowych postaci w uniwersum DC i od dziesięcioleci jest ikoną feminizmu. Nie można nie doceniać znaczenia Wonder Woman dla ruchu feministycznego. Wonder Woman zawsze była ikoną upodmiotowienia kobiet, walczących o równość i sprawiedliwość oraz walczących z niesprawiedliwością. Wonder Woman to jedna z najbardziej fantastycznych superbohaterów, jakie kiedykolwiek stworzono. Egzystuje w świecie, w którym podobni do ludzi bogowie i boginie współistnieją z ludźmi, podczas gdy inni superbohaterowie żyją w światach, które nie są fantastyczne. Ze względu na swoją moc i pochodzenie, Wonder Woman ma z natury feministyczną perspektywę, która różni się od większości innych bohaterskich postaci. Jest stanowczo pokojowa, wierząc, że ?przemoc nigdy nie jest odpowiedzią? i ?nie jest tylko środkiem do celu?. Wonder Woman szuka alternatyw dla brutalnej konfrontacji jako sposobu rozwiązywania problemów bez łamania prawa i nie zabija nikogo, chyba że jest to konieczne w samoobronie.

Twórca Wonder Woman, czyli William Moulton Marston i jego ścieżka kariery

Twórcą Wonder Woman jest William Moulton Marston, był pedagogiem, psychologiem, wynalazcą i autorem. Stworzył Wonder Woman w 1941 roku jako odpowiedź na brak superbohaterek podczas II wojny światowej. Marston był także obrońcą praw kobiet. Uważał, że kobiety powinny mieć takie same możliwości jak mężczyźni w każdej dziedzinie i zawodzie, w tym role polityczne i wojskowe. Marston urodził się w 1894 roku w zamożnej rodzinie. Jego matka zmarła, gdy miał trzy lata, a jego ojciec zmarł, gdy Marston miał 16 lat. W 1916 otrzymał stypendium na Uniwersytecie Harvarda, gdzie w 1919 uzyskał tytuł licencjata z psychologii i zainteresował się badaniem ludzkiego zachowania.

Koszulka Wonder Woman jest dostępna w SinFashon.pl, sklepie internetowym z merchem dla fanów

Sklep internetowy SinFashion od wielu lat dostarcza swoim klientom w Polsce wysokiej jakości merch dla fanów filmów i muzyki. Wszyscy fani filmów i komiksów ze stajni DC znajdą z pewnością produkty dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z nasza bogatą ofertą merchu podzieloną na wiele kategorii, w tym na koszulki damskie i męskie. Wszystkich fanów filmów, seriali i gier zapraszamy do działu FILMOWO, gdzie można przeglądać merch podzielony według tytułów poszczególnych produkcji. Dla Państwa wygody oferujemy kilka metod wysyłki towarów, w tym szczególnie lubianą opcję odbioru w punkcie oraz do paczkomatów. W razie gdyby wystąpiła taka potrzeba towar zakupiony na SinFashion można zwrócić do 14 dni, bez podawania przyczyny.

 

    Loga UE
    DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
    pixel