Slayer

ilość znalezionych towarów: 4

Koszulki Slayer War Skull, Metal Eagle

Koszulki Slayer to nie moda, ale religia. Każdy, kto jest fanem legendy metalu, doskonale o tym wie. Był taki czas, kiedy noszenie merchu z logo grupy mogło być niebezpieczne. Mogliśmy bowiem trafić na ulicy na zbyt ortodoksyjnych fanów, domagających się wymienienia jednym tchem składu lub dyskografii. Obecnie nic takiego już nam nie grozi. Możemy zatem z dumą i uznaniem zakładać taki licencjonowany merch jak koszulka Slayer War Skull, World Sacrifice Tour oraz Metal Eagle. Sklep internetowy SinFashion oferuje Ci zarówno motywy takie jak logo grupy, jak i nadruki związane z pamiętnymi trasami lub okładkami ważnych płyt. A do tego… to Amplified! I tutaj powinniśmy skończyć rekomendację naszej oferty. Dlaczego? Bo ta marka to czołowy producent merchu zespołowego na całym świecie. Produkuje dla legend rocka i metalu. Nic zatem dziwnego, że pionierzy thrashu znaleźli się w tym zacnym gronie. Amplified to przecież świetny materiał (100% bawełny), trwałe nadruki oraz barwna kolorystyka. Nasz serwis oferuje zarówno T-shirty, jak i cropy oraz tanki.

Koszulki Slayer, koszulki z zespołami metalowymi

Koszulki Slayer, jeśli chcesz wyrazić swą miłość do muzyki oraz członków tej metalowej legendy, nie mogłeś lepiej trafić. Ta amerykańska grupa przez niemal cztery dekady stanowiła kultowe, metalowe zjawisko. Od początku nie brała jeńców, oferując agresywny, wirtuozersko wykonany, energetyczny thrash. Również bezkompromisowy, ponieważ zespół przez kilkadziesiąt lat wiernie trzymał się korzennej stylistyki, nie dopuszczając do większych, stylistycznych wolt. Genialne riffy, szaleństwo rytmiczne oraz szokujące, ale jednocześnie do bólu autentyczne, teksty sprawiły, że twórczość grupy obrosła kultem na całym świecie. A jednocześnie stała się symbolem i wzorcem stylu thrash. Klasyczne płyty Reign In Blood, South Of Heaven oraz Season In The Abbys utwierdziły pozycję grupy jako metalowej legendy. Do dziś uważa się je za kamienie milowe w historii rozwoju gatunku. To po prostu klasyka klasyki. My także chylimy czoła przed geniuszem Toma Aray’i i Kerry’ego Kinga. Trudno sobie zatem wyobrazić, że mogłoby u nas zabraknąć licencjonowanego merchu Zabójcy.

Jeżeli skład Kerrego Kinga jest dla Ciebie religią to mamy dobrą wiadomosć ,mamy ich najlepszy merch!

Nie szmatki w chjowymi nadrukami tylko najlepsze jakościowo koszulki i bluzy z totalnie najlepszym printem

Top jakośc i klasa sama w sobie... jak sam SLAYER HELOUUUU!!!??
Nasi dostawcy to producenci ze skandynawii oraz UK ale najważniejszym z nich zawsze jest Amplified Clothing.

To oni własnie produkuja koszulki dla Slayer które często możesz spotkać w ich własnych sklepikach na trasach koncertowych... tylko oczywiście odpowiednio droższych.
Nasza oferta to nie tylko koszulki metalowe, ale też i bluzy z zespołami, czy crop topy z okładkami najlepszych albumów Slayer

Jako że Trash Metal i jego ścisła czołówka to oprócz Slayer także Anthrax, Metallica i Megadeth to mamy też koszulki i bluzy reszty składów.

Koniecznie sprawdź klikając w zakładkę merch i wyszukując ulubiony zespół.

    Loga UE
    DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
    pixel