Metal

ilość znalezionych towarów: 6

Koszulki metalowe z zespołami dla fanów 

Koszulki metalowe z zespołami to creme de la creme tego, co oferuje Ci sklep internetowy Sin Fashion. Jesteśmy fanami tego gatunku muzycznego, dlatego też wybór oferowanych przez nas tutaj T-shirtów jest naprawdę ciekawy. Black Sabbath, Judas Priest, Anthrax, Metallica czy Iron Maiden ? koszulki zespołowe z tymi nazwami, okładkami płyt lub pamiętnych tras, to u nas jazda obowiązkowa. Uwielbiamy też Slayer, Witchcraft, Ghost, Motorhead, Mastodont oraz Killswitch Engage. Nie oferujemy Ci jakiejś taniej, licencjonowanej lipy z marketu. Nasz asortyment wyprodukowały między innymi takie marki jak Kill Star oraz, co chcemy podkreślić, Amplified ? lider w kategorii muzyczne T-shirty licencjonowane. To firma, która wytwarza oficjalny merch między innymi takich kapel jak Foo Fighters, Rolling Stones, Pink Floyd oraz The Beatles. Jej wyroby to zawsze dobrej jakości bawełna oraz trwały, wielobarwny i wytrzymały print. Praktycznie każdy metalurg znajdzie u nas koszulkę swej ulubionej kapeli. A nie brakuje u nas również wysmakowanych T-shirtów, odzieży i innych merch akcesoriów.

Koszulki metalowe z zespołami

Koszulki metalowe z zespołami jako jedne z pierwszych stały się tak wyraźną formą przekazu. Szokujące nierzadko wzornictwo oraz zawiłe napisy od początku budziły ciekawość połączoną z elementem grozy. Bo taka właśnie jest ta muzyka. Od momentu kiedy świat usłyszał zagrany przez Tommy?ego Iommiego na debiutanckiej płycie Black Sabbath riff, oparty na diabelskim trytonie, już nic nie miało być takie jak wcześniej. Hard rock stał się metalem, czyli muzyką dynamiczną, a nierzadko agresywną i wściekłą. Już następni w kolejce Motorhead oraz Judas Priest postawili na szybkość i towarzyszący mu ciężar. Fala przede wszystkim brytyjskiej muzyki ruszyła na podbój świata, po osiągnięciu wielu sukcesów w latach 80. i 90. przechodząc jednak do swej niszy. W międzyczasie doszło w niej do wielu przemian ? zarówno łagodzących brzmienie, jak i doprowadzających je do ekstremum (death i black). Obecnie istnieje wiele rodzajów tej muzyki, nierzadko związanych z geografią (na przykład black skandynawski lub polski). Niesie ona ze sobą także wielki ładunek filozofii, a nierzadko także ideologii.

Koszulki z zespołami metal, Slayer, Bring Me The Horizon, System Of A Down

Wybierz koszulki z zespołami metal, jeśli jesteś fanem naprawdę ciężkiego brzmienia! Sklep internetowy SinFashion po prostu uwielbia ten gatunek. Uwielbiamy kiedy nasze uszy pieszczą mocne i pełne agresji dźwięki takich kapel jak kultowy Slayer, System Of A Down, Arshenic lub Bring Me The Horizon. Zaś koszulki z zespołami metalowymi traktujemy jak część naszej codziennej stylizacji. Każdy fan tego gatunku znajdzie u nas dobrej jakości licencjonowany merch. Polecamy szczególnie T-shirty Amplified, czyli światowego lidera jeśli chodzi o odzież i gadżety związane ze światem muzyki. Jego wyroby to zawsze dobre materiały, solidne wykończenia oraz dbałość o detal. A także, a może przede wszystkim – barwne i trwałe nadruki. Zarówno fani, jak i fanki mocnego uderzenia mogą u nas wybierać w dobrej klasy towarze. Nieważne czy lubisz thrash, death, heavy lub speed metal. Nasz rockshop dostarczy Ci tego, czego potrzebujesz. Dzięki temu możesz wyrazić publicznie miłość do swojego ulubionego zespołu. Zarówno podczas jego koncertu, jak i na ulicy.

Koszulki z zespołami metal, licencjonowany merch Amplified

Koszulki z zespołami metal, które Ci proponujemy to dobra opcja nie tylko dla fanów heavy. Mogą one stanowić również ciekawy element stylizacji miejskiej lub casual. Między innymi dlatego, że ten gatunek niesie w sobie punkowy bunt, połączony z hałasem i instrumentalną wirtuozerią. Od początku był to styl tych, którzy cenili mroczną odmianę rocka, z czasem doprowadzoną do ekstremum. Szybki rytm, gitarowe wymiatanie i potężne wokale to cechy rozpoznawcze tej stylistyki. Już pierwsze riffy Black Sabbath z 1970 roku zapowiadały prawdziwy przełom i narodziny nowej klasyki. Bardzo szybko to zjawisko przejęły i rozwinęły takie grupy jak Iron Maiden, Judas Priest, Saxon oraz Motorhead. Do dziś hard and heavy pozostaje synonimem muzycznej bezkompromisowości. Ten styl to więcej niż tylko brzmienie. To cała subkultura oparta na wolności i niezgody na otaczającą rzeczywistość. Ale jednocześnie dobra zabawa w fanowskiej atmosferze powstałej z miłości do tego gatunku. Nasze metalowe T-shirty to jeden z dobrych sposobów, aby dać otoczeniu znać, że jesteś jej częścią.

 

    Loga UE
    DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
    pixel