The Rolling Stones

ilość znalezionych towarów: 15

Koszulka The Rolling Stones Steel Wheels, Tongue Evolution, Gorilla

Koszulka The Rolling Stones, czyli grupy, którą w swoim czasie traktowano jak poważną (i jedyną) konkurencję fenomenu z Liverpoolu, czyli The Beatles. Do dziś Mick Jagger oraz Keith Richards stanowią jeden z najpłodniejszych duetów muzyki rockowej.  Dlatego w naszym sklepie rockowym nie mogło zabraknąć koszulek męskich i damskich dla fanów tego zespołu. Osoby dla których takie utwory jak: (I Can’t Get No) Satisfaction, Start Me Up czy Sympathy For The Devil to kawałki, które nigdy się nie zestarzeją mamy odzież, która pomoże im zabrać ze sobą fragment tego doświadczenia. Jest tutaj między innymi koszulka The Rolling Stones Tongue, Steel Wheels oraz Kool Keef. Ale oferujemy również kurtki, tanki, cropy, bluzy oraz nerki. Na nadrukach fani grupy znajdą zarówno okładki kultowych płyt, jak i zespołowe logotypy czy indywidualną stylistykę poszczególnych tras koncertowych. A wszystko to w jakości i trwałości gwarantowanej przez markę Amplified. To producent licencjonowanego merchu zespołowego, któremu zaufała większość legendarnych grup. Również dla Jaggera i spółki od wielu lat wykonuje on wzorową odzież i akcesoria. W SinFashion masz możliwość ich kupna.

Koszulka The Rolling Stones, sklep rockowy

Koszulka The Rolling Stones z pewnością będą spełnieniem marzeń fanów jednej z najniegrzeczniejszych grup świata. Obecnie wielu nazywa ją największą. Z pewnością na początku istnienia zespołu był to dobry sposób na promocję (w opozycji do grzecznych Beatlesów). Jednak talent kompozycyjny Jagger/Richards dał o sobie znać już na pierwszych kilku płytach. Muzyka oparta na prostych, rhythm and bluesowych rytmach, oryginalne riffy gitarowe oraz śpiew szybko znalazły fanów na całym świecie. Podobnie jak jedyne w swoim rodzaju ruchy sceniczne Jaggera. Jak mówią, burzliwa historia grupy została wypisana na twarzy Keitha Richardsa. A obfitowała ona we wszystko, co oferuje rock and roll. Jednak to, z czego pamiętamy formację najlepiej to ponadczasowa muzyka połączona z prawdziwą długowiecznością. Niewiele grup zaczynających w latach 60. może poszczycić się takim stażem i – w ogóle – istnieniem. Stonesi jakby się nie starzeli. Mimo upływu dekad wciąż prezentują na scenie młodzieńczą żywiołowość i ogłaszają kolejne trasy. Jeśli chcesz się dać rozpoznać jako ich fan – koniecznie przejrzyj tę kategorię w SinFashion.

Koszulki The Rolling Stones, popularne wzory

Koszulki The Rolling Stones to legendarne logotypy i ikoniczne okładki albumów. Jednym z najszerzej rozpoznawalnych wzorów jest ich logo Hot Lips, przedstawiające wyuzdane czerwone usta. A także język, który stał się znakiem rozpoznawczym zespołu. Ten motyw jest obecnie nie tylko wyrazem oddania hołdu Rolling Stones, ale także symbolem rock'n'rolla i buntowniczego stylu życia. Innym popularnym wzorem jest grafika przedstawiająca członków zespołu w charakterystycznych pozach i strojach, zwykle z udziałem legendarnego frontmana Micka Jaggera. Ta grafika nawiązuje do kultowej estetyki scenicznej The Rolling Stones. Wybierają ją także fani, którzy chcą uczcić ich charakterystyczny styl. Popularnością również cieszą się T-shirty z albumowymi okładkami. Dziejowa jest już okładka płyty Sticky Fingers z motywem zamkniętego suwaka, czy Some Girls z wizerunkami kobiet. To przykłady najpopularniejszych grafik, które można znaleźć na koszulkach. To nie tylko wyraz uznanie dla muzyki, ale także dla sztuki albumowej okładki. Fani chętnie wybierają także T-shirt z wizerunkami żywych legend, takich jak gitarzysta Keith Richards lub Mick Jagger.

Kto produkuje koszulki The Rolling Stones?

Koszulki The Rolling Stones, jako merch zespołowy muzycznej legendy, wytwarzają dwie główne, nie byle jakie firmy. Amplified i RockOff to dwie najważniejsze marki odzieżowe, które oferują oficjalne produkty związane z zespołem. Specjalizują się one głównie w tworzeniu odzieży licencjonowanej. Nic dziwnego, że zaufali im także Mick i spółka. Amplified to firma znana z tworzenia koszulek rockowych z motywami związanymi z różnymi zespołami i artystami. Ich T-shirty The Rolling Stones często zawierają klasyczne wzory oraz wizerunki członków zespołu w charakterystycznych pozach. Fani zespołu cenią ciuchy firmy głównie za dobrą jakość i autentyczność motywów. Z kolei RockOff to kolejna renomowana marka, której zaufała grupa. Ich produkty obejmują różnorodne wzory, od klasycznych logo po grafiki nawiązujące do albumów i okładek zespołu. Koszulki RockOff często zdobią też wizerunki Micka Jaggera, Keitha Richardsa i innych członków zespołu, co dodaje im oryginalności. Obie marki cieszą się uznaniem wśród fanów zespołu i są pewnymi źródłami oryginalnych produktów brytyjskich. Wybierając koszulki tych marek, można mieć pewność, że wspiera się twórczość zespołu. A także, że ma się do czynienia z wyrobami dobrej klasy.

Koszulka The Rolling Stones z jęzorem

Koszulka The Rolling Stones z jęzorem, to jedno z najbardziej rozpoznawalnych i ikonicznych symboli w świecie muzyki rockowej. Zaprojektowane przez Johna Pasche'a w 1970 roku przedstawia stylizowany, wydłużony język z wywiniętym końcem. Inspiracją dla tego unikalnego symbolu był sam Mick Jagger, wokalista zespołu, kojarzny z charakterystycznym ruchem języka podczas występów na scenie. Pasche, chcąc uchwycić energię, impet i nonszalancję zespołu, stworzył logotyp, który stał się ikoną rocka. Jego symbolika jest ponadto wielowarstwowa. Wydłużony, czerwony jęzor jest z jednej strony odważny, ekspresyjny i pełen życia. To odzwierciedla dziką i energetyczną naturę muzyki The Rolling Stones. Z drugiej strony jednak wywinięty koniec symbolizuje bunt i niezależność. A to idealnie oddaje postawę zespołu wobec konwencji i norm społecznych. Logo The Rolling Stones przeszło do historii nie tylko jako znak rozpoznawczy zespołu. To bowiem także jeden z najbardziej wpływowych symboli w muzyce. Jego siła tkwi nie tylko w estetyce, ale także w zdolności oddania ducha rock'n'rolla, który The Rolling Stones reprezentują od ponad pół wieku.

Damskie i męskie koszulki The Rolling Stones, sklep rockowy SinFashion zaprasza

T-shirty Rolling Stones, niosące ze sobą dziedzictwo rock'n'rolla, są uosobieniem nie tylko stylu muzycznego, ale także estetyki związanej z zespołem. Jednym z najpopularniejszych motywów jest ikoniczne Vintage Tongue. Jest to bowiem wydłużony, wywinięty język, który stał się nieodłącznym elementem logo zespołu. Ten symboliczny motyw jest hołdem dla ekspresyjnego występu Micka Jaggera, a jednocześnie emanuje dzikością i energią, charakterystyczną dla muzyki The Rolling Stones. Innym powszechnie używanym motywem jest Gorilla, której wizerunek pojawił się na okładce jednego z albumów zespołu. Ta grafika przekazuje dzikość i surowość dźwięku The Rolling Stones, jednocześnie wplatając w ubrania klimat lat 70., kiedy zespół osiągnął szczyt popularności. Nie można zapomnieć o motywie związanym z legendarnym gitarzystą zespołu, Keithem Richardsem. Jego charakterystyczna postać, z dredami, kapeluszem i papierosem, stała się ikoną rockowej niegrzeczności. Koszulki ozdobione wizerunkiem Keefa Richardsa są hołdem dla jego niepowtarzalnego stylu i wpływu na kształtowanie brzmienia całej grupy. Wszystkie te motywy łączą w sobie zarówno estetykę rockowej ikony, jak i osobiste chwile z historii zespołu.

    Loga UE
    DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
    pixel