Naruto

ilość znalezionych towarów: 21

Koszulka Naruto dla fanów anime

Koszulka Naruto, sklep internetowy SinFashion oferuje koszulki komiksowe i dla fanów anime. Jesteśmy sprawdzonym i lubianym przez klientów dostawcą merchu dla fanów filmów, seriali i komiksów. Szukasz kubka Naruto? A może podkładki pod myszkę z nadrukiem z anime? Bez względu na to czy szukasz gadżetu dla siebie, czy też pomysłu na prezent dla bliższego lub dalszego znajomego, w sklepie online SinFashion znajdziesz na pewno wybór interesujących towarów.

Koszulka Naruto, kim jest bohater tej mangi?

Naruto to japońska manga napisana i zilustrowana przez Masashi Kishimoto. Fabuła opowiada o Naruto Uzumakim, dorastającym ninja, który nieustannie poszukuje uznania i marzy, by zostać Hokage, przywódcą swojej wioski.

Manga została po raz pierwszy opublikowana przez wydawnictwo Shueisha w 1999 roku w formie magazynu w odcinkach. Poszczególne rozdziały zostały następnie zebrane w 72 tomach tank?bon. Stała się jedną z najlepiej sprzedających się serii mang z ponad 200 milionami egzemplarzy sprzedanych na całym świecie, co czyni ją jedną z najlepiej sprzedających się serii mang, jakie kiedykolwiek powstały.

Adaptacja anime Naruto wyemitowana została w latach 2002-2007 obejmująca 220 odcinków i dwa filmy, z trzecim filmem wydanym 6 grudnia 2017 r. Anglojęzyczna adaptacja została wyemitowana w latach 2005-2009 i objęła dziesięć sezonów,

Jak Naruto wpłynął na przemysł anime?

Naruto to jedna z najpopularniejszych i najbardziej udanych serii anime na świecie. Jest uwielbiany przez ludzi w każdym wieku i nadal pozostaje jednym z najczęściej oglądanych anime. Serial anime ma łącznie 220 odcinków, a każdy odcinek trwa około 20-30 minut. Przy tak wielu odcinkach nie dziwi fakt, że Naruto wywarł ogromny wpływ na branżę.

Naruto przyczynił się do spopularyzowania anime w Ameryce. Poszła za tym oczywiście także popularność japońskich komiksów, czyli mangi.

Naruto: Shippuden oddzielna seria ze świata Naruto

Naruto: Shippuden można przetłumaczyć na polski jako Naruto Kroniki Huraganu. Jest to osobna seria w stosunku do Naruto. Powstała jako adaptacja drugiej części mangi. Akcja toczy się dwa i pół roku po tym jak Naruto Uzumaki opuścił Konohagakure, by trenować z Jiraiyą. Seria Naruto: Shippuden doczekała się 500 odcinków.

Teraz gadżety anime zarówno z Naruto, jak i Naruto: Shippuden znajdziesz w ofercie SinFashion.pl. Zapraszamy na zakupy wszystkich miłośników przygód Naruto Uzumaki.

    Loga UE
    DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
    pixel