Period Panties

ilość znalezionych towarów: 9

Majtki Period Panties z postaciami z filmów i seriali

Majtki Period Panties to linia bielizny stworzona przez firmę Harebrained. Przeznaczono ją – jak sama nazwa wskazuje – do noszenia podczas menstruacji. To, co wyróżnia te (głównie) majtki, to wbudowane warstwy absorbujące. Mają za zadanie minimalizować możliwość ewentualnych przecieków. Te majtki okresowe zaprojektowano przede wszystkim z myślą o komforcie i ochronie podczas miesiączki. Stanowią one dobre uzupełnienie tradycyjnych podpasek i tamponów. Ponadto występują w różnych kształtach, rozmiarach i wzorach, aby spełniać różne preferencje i potrzeby użytkowników. Ideą, która przeświecała ich projektowaniu było nieco luźniejsze i bardziej humorystyczne podejście do tych dni. Dlatego też bielizna ta pełna jest nasyconych wzorów, komiksowego, humorystycznego wzornictwa i takichże napisów.

Majtki Period Panties, Gandalf, Ash i Firefly

Majtki Period Panties. Po zakładać w czasie trudnych dni stare, znoszone lub prawdziwie babcine majtki? Teraz już nie musisz. Ten czas wcale nie musi by pełen niepewności strachu i dyskomfortu. Z Period Panties możesz wręcz świętować swój okres! Wiemy, że to niekoniecznie Twój najlepszy czas w miesiącu, ale dzięki majtkom na okres nie musi być też najgorszy. Połowa świata miesiączkuje, więc dlaczego nie mieć z tym trochę zabawy? Poza tym to linia niekoniecznie dla Pań i niekoniecznie na te dni. Piękne grafiki i kolorystyka sprawiają, że może je założyć każdy, kto lubi nieszablonowe trendy. A także po prostu odzież alternatywną! Period Panties wykonano w 95% z czesanej bawełny i w 5% z elastyny. Wszystkie te wzory są zazwyczaj dostępne w rozmiarach od Extra Small do Extra, Extra, Extra Large! Jeśli kupisz je w SinFashion.pl, wyślemy je do Ciebie tak szybko, jak to możliwe!

Period Panties to producent najbardziej szalonej bielizny świata. Inspirowana gwiazdami komiksu, filmu i popkultury. Majtki, bokserki a nawet śpiochy i śliniaczki. Wszystko made in USA i do tego top jakość. Kochamy to!

    Loga UE
    DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
    pixel