Marvel

ilość znalezionych towarów: 54

Koszulki Marvel, t-shity męskie i damskie

Koszulki Marvel, t-shirty męskie i damskie dla wielbicieli Spider mana, Punishera, Groota, Deadpoola i Avengersów. Jeśli Twoi ulubieni komiksowi lub filmowi bohaterowie to Dardevil, Capitain America, Black Widow lub Hulk ? Znajdziesz u nas ciekawy wybór, jeśli chodzi o licencjonowane T-shirty komiksowe. My także uwielbiamy to uniwersum. Dlatego koszulki z takimi postaciami jak Green Lantern, Doctor Strange, Venom i Iron Man, po prostu musiały się u nas znaleźć. I to nie byle jakie! Rockoff, Hybris Merch oraz Difuzed to nazwy producentów, którzy od dłuższego czasu produkują koszulki Marvel. A także akcesoria dla fanów komiksów i nie tylko. Na szczęście dawno minął już czas, kiedy to przygody bohaterów tego uniwersum uważane były za rozrywkę dla dzieci. Komiks amerykański i nie tylko zyskuje obecnie swoje miejsce w kulturze ? Miejsce, na które zasługiwał od początku. To na jego kanwie produkuje się wysokobudżetowe filmy, takie jak, chociażby Transformers oraz wspomniane Avengers. Wszystko to sprawia, że rysowane historie są obecnie czołowym nośnikiem popkultury.

Koszulki Marvel, sklep z merchem dla fanów filmów i seriali

Koszulki Marvel oferujemy nie tylko fanom tego uniwersum, ale kultury zachodniej w ogóle. T-shirt z superbohaterem to obecnie nie tylko oznaka bycia fanem, ale również element stylizacji. Można je spotkać na wielu wybiegach na całym świecie. A wszystko zaczęło się w 1961 roku, kiedy to na bazie wcześniejszych okazyjnie wydawanych albumów komiksowych założonych przez Martina Goodmana i Stana Lee powstało wydawnictwo komiksowe Marvel. Lee zmienił dotychczasowy wizerunek tego medium, kierując je do dorosłego odbiorcy, a nie tylko do dzieci. Jego superbohaterowie walczyli ze złem, na wojnie i chronili świat przed najeźdźcami z kosmosu. To także on wymyślił kluczowe, zarówno dobre, jak i złe, postacie. A także ich grupy, takie jak Fantastic Four, Justice League czy Sinister Six. Nie zawsze dobro triumfowało. Rysowane historie stały się bliższe życiu, a przez to znalazły dużo szersze grono nabywców. Obecnie Marvel to jedna z największych na świecie franczyz, która obejmuje komiksy oraz filmy o superbohaterach. A także różnego rodzaju, odzież, gadżety, merch oraz akcesoria.

Koszulka Marvel męska i damska

Rockshop Sin Fashion to miejsce, w którym każdy fan tego komiksowego świata znajdzie coś dla siebie. Oczywiście proponujemy koszulki oraz T-shirty w dużym wyborze. Ale znajdziesz u nas dużo więcej. Szczególnie polecamy utrzymane w barwnej, komiksowej stylistyce plecaki, ręczniki plażowe oraz pomysłowe kubki. Kubek Iron Man 3D w formie słynnej maski? Szaleństwo! Ale mnie mniejsze niż chociażby portfel Venom, zeszyt Avengers oraz szklanka Guardians Of The Galaxy. A to wcale nie koniec! Jest tutaj jeszcze czapka Marvel Rackoon oraz puzzle Avengers. Z tym zestawem stylowych gadżetów dasz się poznać jako prawdziwy fan! Sama koszulka Marvel bowiem psycho fanem jeszcze nie czyni! Wielbiciel amerykańskiej popkultury zawsze chce więcej, w rozmiarze XXL! I u nas dostanie! Czapka Deadpool oraz etui Green Lantern najlepszymi tego dowodami. Amerykańskie komiksy z tej stajni to już nie tylko retro sentyment, ale ważna część historii kultury państwa za oceanem. Wiele z nich to także swoiste dzieła sztuki. Właśnie dlatego nie mogło ich u nas zabraknąć.

Koszulka Avengers i gadżety z bohaterami Marvela

To jedno z dwóch najważniejszych amerykańskich komiksowych uniwersów przyniosło niezliczoną ilość kultowych bohaterów. Od 1961 roku, kiedy to świat ujrzała komiksowa Fantastyczna Czwórka, utalentowani rysownicy pod okiem Stana Lee powoływali do życia kolejnych herosów z kolejnymi super mocami. Trzeba przyznać, że pod tym względem wydawnictwo było bardzo oryginalne, ponieważ do tej pory historie rysunkowe takiej tematyki nie podejmowały. Wojny superherosów z niemniej super czarnymi charakterami wychowały w USA niejedno pokolenie młodzieży. Zaś takie postacie jak Iron Man, Spider Man, Punisher, Kapitan Ameryka czy Hulk na stałe wpisały się w kanon kulturowy i ikonografię. Każda z nich posiadała indywidualny rys psychologiczny oraz historię. Przeżywały zawody, porażki i straty. Wiele czarnych charakterów prowadziło wcześniej prawy żywot. Z wieloma z nich czytelnik mógł się po prostu identyfikować. Właśnie połączenie świata fantastyki z jak najbardziej ludzkimi problemami sprawiło, że Marvel odniósł tak wielki sukces na całym świecie. Młodzi (i nie tylko) Polacy mogli cieszyć się przygodami w nim osadzonymi od początku lat 90.

Od Timely Publications do Marvel Comics

Marvel Comics jest amerykańskim wydawnictwem komiksowym. Jego bardzo wczesne początki sięgają roku 1939, kiedy to wydawca magazynów Martin Goodman stworzył firmę wydającą przygody superbohaterów pod nazwą Timely Publications. To wtedy Amerykanie poznali Human Torcha oraz jego wroga ? Namor the Sub-Marinera. Komiks okazał się wielkim sukcesem (prawie milion sprzedanych egzemplarzy). Wydawnictwo zatem wydało błyskawicznie kolejne ? Captain America. Również on odniósł gigantyczny sukces. Strategia finansowa Goodmana i jego kolejnej firmy, Atlas, polegała na wydawaniu komiksów jego firmy przez mniejsze podmioty gospodarcze. Jednym z nich był właśnie Marvel Comics, który w 1961, po latach gorszych i lepszych momentów Goodmana, dał nazwę całemu uniwersum. Była to też reakcja na powstające właśnie DC Comics z wieloma zdobywającymi popularność postaciami. W tym momencie do gry wkracza Stan Lee, pomocnik Goodmana i scenarzysta z Atlas, zainteresowany poważną prozą. Wydawnictwo zleciło mu stworzenie własnej wersji znanej konkurencyjnej Ligii Sprawiedliwości. Wynik pracy Stana Lee zupełnie zmienił świat komiksowych superbohaterów.

Stan Lee i rewolucja w Uniwersum Marvela

Młody scenarzysta zerwał z typowymi, nienagannymi postaciami, które zawsze wygrywają. Jego superbohaterowie byli postaciami niedoskonałymi, z głębokim tłem psychologicznym. Nierzadko ich moce były ich przekleństwem. Takie podejście sprawiło, że Marvel Comics znalazł fanów także wśród dorosłych. Już wydana w 1961 roku Fantastyczna Czwórka przyniosła duży sukces. Następni byli: Hulk, Iron-Man, Thor, X-Men, Dardevil, Doctor Strange oraz Spider-Man. Z każdym z nich czytelnik mógł się identyfikować. Lee zmienił również formę i kulturę komiksu. Jako jeden z pierwszych ściśle współpracował z rysownikiem podczas powstawania kolejnych zeszytów. Wprowadził w nich także strony klubowe, na których odpowiadał na pytania czytelników. W ten sposób tworzył wokół swego uniwersum społeczność fanów. Wprowadził również do komiksów element edukacyjny i dydaktyczny, otwierając złotą erę tego typu wydawnictw w USA. Jako pierwszy dbał także o stronę marketingową firmy, pojawiając się na licznych zlotach i konwentach, dyskutując i odpowiadając na pytania wielbicieli. Wszystko to spowodowało, że popularność Marvel Comics wystrzeliła w Stanach na szczyty popularności.

Loga UE
DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
pixel