YRU

ilość znalezionych towarów: 1

YRU buty to życie! Po raz pierwszy w Polsce, tylko u nas. Z całym pakietem miłości i zajebistości jakie moga dać te absolutnie najlepsze buty ever!

Yru buty inspirowane modą uliczną

YRU to amerykański producent, który jest znany z tworzenia niekonwencjonalnych i ekscentrycznych butów. Jej nazwa to skrót od You Are You, co podkreśla dążenie marki do promowania indywidualizmu i oryginalności w modzie obuwniczej. Produkty marki często charakteryzują się odważnymi wzorami, nietypowymi kształtami i niezwykłymi detalami. Buty YRU często zawierają elementy inspirowane modą uliczną, subkulturami młodzieżowymi, futurystycznymi motywami oraz elementami fantasy. Marka jest popularna przede wszystkim wśród osób, które lubią wyróżniać się tłumu i eksperymentować z modą. A także wśród miłośników alternatywnego stylu życia. W ofercie firmy znajdziesz różnorodne rodzaje obuwia, w tym trampki, botki, kozaki, sandały i wiele innych. Głównie są to modele z nietypowymi elementami, takimi jak platformy, futurystyczne podeszwy, błyszczące materiały i inne efektowne detale.

Yru, buty, trampli i szpilki

YRU Shoes to także firma, która współpracuje z wielkimi markami przy produkcji butów, takich jak trampki, szpilki i nie tylko. 8 lutego 2023 nawiązano współpracę licencyjną z serią Monster High, czyli popularnym wśród młodych ludzi serialem oraz całym brandem. Kolekcję butów z nią związaną wprowadzono na rynek latem 2023 roku. Efektem tej kooperacji były takie modele jak Vamp, Dune lo, Ghoul, Qomzo. A także Howler, Fright, Jolt z ich wariantami Black/Blue, Pink/Green. Buty te były dostępne w przedsprzedaży i szybko okazały się hitem. YRU ujawniło, że w przyszłości będzie produkować więcej butów inspirowanych Monster High.

    Loga UE
    DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
    pixel