Minga London

ilość znalezionych towarów: 3

Odzież damska Minga London, topy – odzież alternatywna

Minga London to angielska firma, założona w 2014 roku w Wielkiej Brytanii. Rok później jej niewielki zespół rozpoczął sprzedaż swoich produktów odzieżowych w stylu vintage w serwisach Etsy oraz E-Bay. W 2016 roku marka otwarła swój pierwszy sklep online, a już rok później szaloną popularność zdobyły jej tęczowe trykoty. Od tej pory firma zaczęła się dynamicznie rozwijać. Za cel postawiła sobie produkcję dobrej klasy ciuchów – przyjazną dla ludzi i planety. Cechą rozpoznawczą marki jest etycznie wytwarzana odzież, inspirowaną stylem vintage. Ma ona na celu pomóc Ci odnaleźć prawdziwego, autentycznego siebie. Jednocześnie firma chce stworzyć przestrzeń, która znacznie przewyższa zwykłe poszukiwanie nowych ubrań do noszenia i pokochania. Ma ona raczej na celu gromadzenie społeczności ludzi o podobnych przekonaniach, wolnych od stereotypów i osądów. Zespół Minga London pragnie przede wszystkim inspirować przyszłość pełną zabawnej, a zarazem świadomej mody.

Odzież damska Minga London

Główna idea firmy to kreowanie etycznie wyprodukowanych wyrobów, które są zarazem zabawnymi i żywymi projektami, mającymi przetrwać sezony i trendy. To dla marki niepodważalna wartość, której nie uważa ona za dodatek, lecz za standardową praktykę. Większość ciuchów Minga London produkuje się w Portugalii – zarówno w ich własnej fabryce, jak i u lokalnych dostawców. W każdy egzemplarz zespół wkłada mnóstwo miłości. Tak, aby były one wysokiej jakości i przede wszystkim długotrwałe. Zespół chce bowiem, żeby ta miłość przenosiła się na Klientów, gdy tylko założą coś z Minga! Właściciele dużą uwagę przywiązują także do ludzkich warunków pracy. Ściśle przestrzegają także europejskich praw człowieka. Nosząc ich wyroby, wiesz dokładnie, jak i gdzie zostały stworzone – bez czyjeś krzywdy lub wykorzystywania.

Odzieża damska Minga London, marka posiadająca szlachetny cel

Zespół Minga London to ekscentryczni, zabawni i niezależni ludzie. Dążą oni do skupienia się na tym, co czyni nas unikalnymi, poprzez inspirowane stylem vintage i ponadczasowe projekty. Projekty, które nierzadko są hołdem dla wszystkiego, co dziwaczne. A wszystko to przy jednoczesnym dbaniu o ludzi i planetę. Poprzez swe wyroby zespół projektantów i wykonawców ma nadzieję inspirować ludzi ze wszystkich sfer życia. A także zapewniać im bezpieczną przestrzeń, w której każdy ma wolność wyrażania siebie. I odnajdywania własnego autentycznego stylu w ich odzieży. To o wiele więcej niż tylko projektowanie ubrań, które ludzie kochają i noszą. Chodzi raczej o zbliżanie społeczności podobnie myślących osób, które mogą razem się uczyć i rosnąć. Minga London to bowiem firma, która ma szlachetny cel. Oczywiście chce tworzyć modne i zabawne projekty, które wszyscy chętnie noszą, ale to wszystko ma dużo głębsze znaczenie. Składa się nań wiele elementów, które napędzają i ożywiają tę markę.

    Loga UE
    DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
    pixel