Alchemy England

ilość znalezionych towarów: 5

Alchemy England, gadżety dla fanów magii i fantasy

Jeśli jesteś fanem alternatywnego stylu życia, to marka Alchemy England produkująca gadżety dla fanów magii i fantasy jest dla Ciebie. Oferując szeroki wybór unikalnych produktów, firma zdobyła renomę jako producent wysokiej jakości gadżetów dla fanów rocka, gotyku, steampunku i wielu innych nurtów. Jej produkty są dostępne w renomowanym sklepie internetowym SinFashion.pl, który oferuje szeroki wybór merchu licencjonowanego dla fanów. Dlaczego warto ją mieć? Ponieważ jesteś inny! I masz gust – bo to nadzwyczajny design dla nadzwyczajnych jednostek! Znajdziesz tutaj coś dla praktycznie każdego alternatywnego stylu! Poza tym to zaufana marka od 1977 roku. Niedawno świętowała ponad czterdzieści lat niezrównanej kreatywności w działaniu. W jej ofercie znajduje się oryginalna biżuteria, akcesoria i wyroby upominkowe zaprojektowane przez jej własny zespół artystów, projektantów i rzeźbiarzy alternatywnych. Poza tym wyrabiają ją ręcznie w Anglii wykwalifikowani rzemieślnicy. Ponadto to wyjątkowy, nadzwyczajny design. Alchemy England to również liderzy światowi w dziedzinie alternatywnego stylu życia. Firmę tę znają wszyscy – od fanów rocka, gotyku i pogaństwa po vintage i steampunk. Bo Alchemy tworzy – a reszta naśladuje. Wiele jej gadżetów i ozdób to wysoko pożądane elementy kolekcjonerskie.

Historia marki Alchemy

Historia Alchemy rozpoczęła się od dwóch chłopców z Manchesteru – Geoffa Kaysona i Trevora Phillipsona, samouków artystów i twórców modeli. W 1977 roku, zafascynowani muzyką rockową i punkową, zaczęli oni tworzyć punkową biżuterię i sprzedawać ją lokalnym sklepom, na koncertach i przez zamówienia pocztowe. Zainteresowanie rosło, a dwójka przyjaciół postanowiła połączyć siły. Szybko zaczęli tworzyć biżuterię ze stopu cyny z antymonem i miedzią (ang. pewter). Wtedy poproszono ich o produkcję merchu na potrzeby zespołów muzycznych. Biżuteria rockowa i gotycka, artykuły marki Poker oraz ich reputacja w dziedzinie designu przyniosły im rozgłos. Zaś Alchemy szybko rozrosło się w małą firmę młodych, kreatywnych pasjonatów, specjalizujących się w alternatywnym stylu życia. Po 42 latach, nadal pozostając pod ich własnością, brytyjska firma artystyczna, projektująca, producentka i dystrybutora rozwinęła się w międzynarodową markę. Po ponad czterech dekadach Alchemy jest teraz doświadczoną, w pełni samodzielną organizacją. Prawie wszystko tworzą sami w Wielkiej Brytanii – od pomysłów i koncepcji po sztukę i projektowanie produktów. A także poprzez rozwijanie produktu ręcznego komercyjnej produkcji, aż po dystrybucję.

Alchemy England gadżety fantasy

Alchemy znamy przede wszystkim z tworzenia wyjątkowych kreacji ze stopu cyny i ołowiu. Jednak marka także używa wielu alternatywnych materiałów i wykończeń. Dzięki temu powstają prawdziwie unikalne projekty o wyjątkowej jakości. To nadzwyczajny design. Oprócz ich obecnie sławnej i bardzo szanowanej biżuterii i koncepcyjnej sztuki Alchemy ceni się za ich komercyjny usługowy projekt i produkcję. W tym unikalne partnerstwo ze Swarovskim obejmujące od topowych prestiżowych wyrobów po proste breloczki. Marka stała się także sławna z powodu swojego niesamowitego oryginalnego dizajnu i projektów. Posiada ona bowiem tak zróżnicowaną bibliotekę swej sztuki, że stała się ona poszukiwanym towarem przez licencjobiorców na całym świecie. Marka ciągle współpracuje z partnerami, aby doskonalić produkty o wysokiej atrakcyjności na rynku. Z Alchemy England zyskujesz możliwość wyrażenia swojego unikalnego stylu życia poprzez ich wspaniałe produkty. Od koszulek i bluz, przez plecaki i torby, po poszewki na poduszki, skarpetki, breloki, naszywki, portfele, szaliki i przypinki. Brytyjski producent oferuje szeroki wybór gadżetów dla fanów, którzy poszukują czegoś wyjątkowego. Od 1977 roku marka ta tworzy także wyroby dobrej klasy, odwołujące się do historii i mitologii. Są one świetnym dodatkiem dla każdego miłośnika alternatywnego stylu życia. Dzięki ich oryginalnemu dizajnowi, Alchemy England tworzy przedmioty, które będą cieszyć oko i przetrwają próbę czasu, stając się prawdziwymi antykami przyszłości. W sklepie internetowym SinFashion.pl znajdziesz bogaty wybór gadżetów tego producenta. Z pewnością pozwolą Ci one wyrazić swoją indywidualność i wyróżnić się spośród tłumu.

    Loga UE
    DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
    pixel