Punky Pins

ilość znalezionych towarów: 15

Punky pins przypinki na ubrania

Punky pins przypinki na ubrania kultowej brytyjskiej marki, która praktycznie zdobyła świat! Produkowane przez nią piny to szeroki wybór ozdobników o własnym indywidualnym charakterze. A także wykonanych z dbałością o detale i z ciekawą kolorystką. A jako że jesteśmy fanami i przypinek i tej marki, kategoria z jej wyrobami po prostu musiała u nas powstać. Sprawdź naszą ofertę i wybieraj wśród takich wzorów jak Punky Pins Heisenberg, Gudetama Lazy Egg, Burger&Fries oraz Hello kity. A także Tarot Card Demons, Some days Are Harder oraz Stationary Planner. Jednakże ta marka to nie tylko same kultowe piny. Produkuje również bransolety Spike Double Dark, Spike Small oraz Dark Heart. A do tego również breloki, zawieszki na telefon oraz naklejki. To, co wyróżnia firmę na tle innych, to z pewnością oryginalna stylistyka oraz ciekawe formy. Wśród jej projektów znaleźć można zarówno motywy punkowe, jak i dziecięce. Wszystkie łączy elegancka estetyka oraz jakość wykonania.

Punky pins przypinki na ubrania, czyli jak z marzenia zrobić dobrze prosperujący biznes

Punky Pins to dobry przykład tego, jak można realizując marzenie, stworzyć kultową w wielu miejscach na świecie markę. Firma została założona w 2005 roku przez Claire Whaite. A jej koncepcja zrodziła się z przygody z dziecięcą maszyną do robienia odznak. Okazało się, że projekty Claire sprzedawane w serwisach aukcyjnych cieszyły się wielkim powodzeniem. Zdecydowała się zatem na zakup profesjonalnej maszyny oraz współpracę z profesjonalnym grafikiem. Tak wyglądały początki przypinkowego imperium. Od początku jego ideą było stworzenie modnych detali niosących głos autentyczności oraz radosnej niepokorności. Przypinki, naszywki i zabawne praktyczne akcesoria miały być z jednej strony modne, z drugiej zaś – zadziorne. Przede wszystkim jednak miały pomagać wyrazić siebie. A wszystko to w klimacie zabawy i pozytywności. Właśnie dlatego marka ta odniosła tak wielki sukces w świecie mody miejskiej i alternatywnej. I także dlatego tak skutecznie połączyła ludzi na całym świecie. Dzięki niej również wiele kultowych dziś motywów ujrzało światło dzienne.

Przypinki Punky Pins, sklep z odzieżą alternatywną SinFashion.pl

Punky Pins to marka, dla której ważne są pozytywność, zabawa i wyrażanie indywidualności. Logo to daje wyraz autentyczności i radosnej przekorze poprzez połączenie dowcipnych przypinek, naszywek i zabawnych praktycznych akcesoriów. Założona w 2005 roku przez Claire Whaite marka Punky Pins narodziła się przypadkowo podczas przygody z dziecięcą maszyną do robienia przypinek. Wyniki zabawnego hobby Claire sprzedawały się jak ciepłe bułeczki w serwisach eBay i MySpace. Zdecydowała się więc ona na zakup profesjonalnej maszyny, współpracę z grafikiem i uruchomienie imperium pinów. Dzięki jej marce żarty, zabawne slogany i oryginalne wzory stały się szybko rozwijającym się językiem wyrażania siebie. A także sposobem nawiązywania kontaktów dla osób na całym świecie. Punky Pins stała się jednocześnie firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji nietuzinkowych akcesoriów, biżuterii oraz artykułów związanych z subkulturami alternatywnymi. Głównie takimi, jak styl punkowy i innymi kulturami undergroundowymi. Produkty marki są znane z kreatywnych wzorów, wyrazistych wiadomości oraz odniesień do ikonografii subkulturowej.

Przypinki Punky Pins na ubrania

Firma oferuje także różnorodne produkty, które pozwalają osobom o nietypowych gustach wyrazić swoją osobowość i indywidualność. Wśród nich można znaleźć przede wszystkim piny i badges, czyli przypinki i znaczki. Są to małe, metalowe ozdobniki z różnorodnymi wzorami, sloganami, rysunkami. Można je przypiąć do ubrań, torebek czy plecaków. Znaleźć można także tkaninowe naszywki. Te można przykleić albo przyszyć do odzieży lub innych tkanin. Do asortymentu firmy należy także biżuteria. Są to głównie bransoletki, naszyjniki, kolczyki i inne elementy biżuterii w unikalnych stylach i wzorach. Ponadto firma oferuje również akcesoria i Prezenty. Mowa tutaj o takich wyrobach, jak zegarki, breloczki, magnesy, kubki i wiele innych drobnych detali z kreatywnymi motywami.

Przypinki Punky Pins

Produkty Punky Pins często zawierają odniesienia do muzyki, ikon kultury punkowej. A także humorystyczne i zaskakujące elementy, które charakteryzują subkultury alternatywne. Firma zdobyła popularność wśród osób właśnie zainteresowanych modą alternatywną oraz subkulturami związanymi z muzyką, stylem i wyrazistością. Poza tym jest to marka, która pozwala klientom wyrazić swoją pasję, przynależność do danej subkultury. A do tego – poczucie humoru poprzez noszenie akcesoriów, które są nie tylko ozdobą, ale również wyrazem tożsamości.

Koteł, pieseł, breaking bad? Wielbisz zombie, nutellę a nade wszystko kochasz kawaii?
Dobrze się składa - dla Ciebie właśnie powstało Punky Pins i ich totalnie niepoważna biżuteria 

    Loga UE
    DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
    pixel