Akumu Ink

ilość znalezionych towarów: 30

Akumu Ink koszulki, plecaki, torby i naszywki

Oferujemy koszulki Akumu Ink, to marka, która pecjalizuje się w w tworzeniu oryginalnych gadżetów dla fanów, które posiadają mroczny i tajemniczy styl. Odzież męska i damska, plecaki, torby, poszewki na poduszki, skarpetki, breloki, naszywki, portfele, szaliki i przypinki to tylko niektóre z produktów oferowanych przez tę markę. Koszulki Akumu Ink zyskały popularność dzięki swojemu unikalnemu stylowi i oryginalnym wzorom. Od 2008 roku firma tworzy ponad 300 autorskich projektów, które sprzedaje na różnego rodzaju odzieży i innych produktach. Ich produkty są dostępne w ponad 100 wybranych butikach i sklepach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie, Australii, Singapurze i Japonii. W latach 2017-2019 firma nawet udzieliła licencji na swoje wzory ponad 600 sklepom Spencer's Gifts w USA. Pełną listę placówek, w których można znaleźć produkty Akumu Ink, można znaleźć na ich stronie internetowej. Jednak to nie tylko marka, która dba o swój styl i popularność.

Akumu Ink koszulki i plecaki z mrocznymi Inspiracjami i społecznym zaangażowaniem

Od momentu osiedlenia się w Kalifornii Akumu Ink stała się także marką społecznie zaangażowaną. Wspólnie z klientami udało im się między innymi zgromadzić i przekazać 5000 dolarów na cele charytatywne. Były to między innymi pomoc dla ofiar huraganu na Puerto Rico, zapobieganie samobójstwom oraz wsparcie dla strażaków w Kalifornii. Ponadto niektóre błędnie wydrukowane koszulki zostały przekształcone w poduszki i przekazane potrzebującym bezdomnym. W Holandii marka kontynuuje swoje społeczne zaangażowanie poprzez wykorzystywanie materiałów z recyklingu plastiku do produkcji plecaków Akumu Ink zamiast materiałów syntetycznych. Oferuje również kolekcję koszulek, których sprzedaż wspiera konkretne organizacje charytatywne. Firma pomaga też uchodźcom z Ukrainy. A także wspiera młodzież LGBTQ, walczy z niesprawiedliwością rasową i ratuje zwierzęta w Australii uwięzione w pożarach. Zdecydowanie jest to przykład marki, która nie tylko dostarcza dobrej klasy odzież, ale także pełni ważną rolę społeczną. Od początku zresztą taka idea Akumu Ink przyświecała. Kwestie ekologiczne oraz społeczne zawsze w ich polityce odgrywały ważną rolę.

Akumu Ink koszulki i plecaki

Historia marki Akumu Ink sięga roku 2007, kiedy to Joey i Aldora spotkali się w Montrealu. Joey zajmował się ilustrowaniem książek dla dzieci, a Aldora studiowała dietetykę na uniwersytecie. Po zaledwie kilku miesiącach wspólnie wybrali się na letnią podróż do Nowego Jorku, gdzie przypadkowo trafili do sklepu Hot Topic. Podczas podróży powrotnej Aldora wpadła na pomysł, by nauczyć się drukować wzory Joeya na koszulkach. Tak narodziła się marka Akumu Ink® (wymawiane: akoo·moo ink), która w języku japońskim oznacza "koszmar". Joey i Aldora czerpali inspirację z japońskich horrorów, muzyki Deathcore, muzyki Jpop/Kpop, anime i uroczych postaci w stylu chibi. Stworzyli własną niszę, którą uznali za wartą eksploracji. W ciągu kilku miesięcy zaprojektowali pierwsze 6 koszulek Akumu Ink, kupili małą prasę hobbystyczną, nauczyli się sitodruku i stworzyli prostą stronę internetową. Po kilku dniach od otwarcia sklepu internetowego odnotowali swoją pierwszą sprzedaż! Koszulki drukowali w swoim dwupokojowym mieszkaniu w Montrealu, jednocześnie uczestnicząc w konwentach tatuażu, anime i komiksu w całej Kanadzie. W ciągu 5 lat stworzyli ponad 100 wzorów.

Akumu Ink, marka gadżetów dla fanów z ziezwykłymi wzorami

Jednak mimo stworzenia bazy licznych lojalnych klientów z Kanady, nie było to wystarczające, aby utrzymać markę na dłuższą metę. Po 5 latach trudności z rozwojem marki w Kanadzie para podjęła odważną decyzję o przeprowadzce do Los Angeles, Kalifornii. W USA sytuacja stawała się coraz bardziej chaotyczna, więc musieli podjąć wybór między odnowieniem wizy w Stanach Zjednoczonych a powrotem do Kanady. Małżeństwo zdecydowało się zamiast tego na odważną i niepewną decyzję o przeprowadzce do Holandii. Chcieli bowiem poznać życie w Europie, gdzie mieli już liczne grono fanów. Po przyjeździe w 2019 roku otworzyli swoje nowe studio Akumu Ink® niedaleko Amsterdamu, gdzie teraz drukują i wysyłają wszystkie zamówienia online bezpośrednio do klientów i sklepów. Po stworzeniu ponad 300 wzorów koszulek Akumu Ink przez ostatnie 15 lat, para małżonków szuka teraz inspiracji w Europie i planuje stworzenie kolejnych strasznych książek, takich jak ich opublikowany własnym sumptem Koszmar Alicji w Krainie Czarów (2019) i Koszmarne Baśnie (2022).

Akumu Ink koszulki, plecaki i torby dla fanów mody alternatywnej

Akumu Ink to marka, która nie tylko oferuje niezwykłe produkty dla fanów, ale także angażuje się w sprawy społeczne i charytatywne. Ich oryginalne wzory, wyjątkowy styl i zaangażowanie sprawiają, że koszulki Akumu Ink są uwielbianie przez miłośników mrocznej estetyki. Dzięki ich gadżetom można wyrazić swoją pasję i wyróżnić się spośród tłumu. Odzież męska, damska, plecaki, torby, poszewki na poduszki, skarpetki, breloki, naszywki, portfele, szaliki i przypinki to tylko niektóre z produktów, które można znaleźć w sklepie internetowym SinFashion.pl. Jeśli jesteś fanem Akumu Ink i poszukujesz wyjątkowych gadżetów, SinFashion.pl to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wyrazić swój indywidualny styl i przywiązanie do tej wyjątkowej marki.

koszulki

    Loga UE
    DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
    pixel