Kolczyki / Pierścionki

ilość znalezionych towarów: 7

Kolczyki i pierścionki rockowe

Kolczyki i pierścionki rockowe to wzornictwo popularne wśród wielu osób o różnych stylach i preferencjach. Są one szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy lubią outfity z pazurem. A także dla tych, którzy poprzez ubiór chcą wyrazić swój indywidualizm i podkreślić zamiłowanie do muzyki. Internetowy rockshop SinFashion to miejsce, w którym mamy tego pełną świadomość. Dlatego też na naszych stronach znajdziesz między innymi kolczyki kłódki KillStar Locked Away Earrings. A także kolczyki pentagramy, półksiężyce oraz węże albo czaszki. Są u nas także pierścionki czaszki, pająki, serca oraz kosy. To dobra propozycja nie tylko dla fanów klasycznych, rockowych brzmień, ale również dla wielbicieli mroku, w tym gotyku. Z pewnością przypadną one także do gustu osobom lubiącym styl alternatywny, w tym fanom stylistyki punk, goth, metalowcom czy emo. Duża część bowiem tej alternatywnej biżuterii posiada mroczny charakter. Wykonano ją ponadto z czarnego metalu o nietypowych wzorach, które świetnie pasują do tych subkultur. Z pewnością przypadną do gustu także artystycznym duszom szukającym oryginalnych dodatków.

Kolczyki w gotyckim stylu

Kolczyki damskie gotyckie są znane ze swojego mrocznego, mistycznego i romantycznego charakteru. Często ich projektanci sięgają także po wzornictwo legendarne, okultystyczne, mistyczne oraz mityczne. Do takich na pewno należą kolczyki pentagramy. Są one jednym z najbardziej popularnych motywów w gotyckiej biżuterii. Mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak srebro, stal nierdzewna lub czarny metal. Nierzadko zdobi się je detalami, jak na przykład kamieniami lub rzeźbieniami, które podkreślają ich tajemniczy wygląd. Podobne wrażenie robią kolczyki półksiężyce. To także wzornictwo, które dodaje elegancji i tajemniczości. Szczególnie kiedy wykonano je z kamieni takich jak onyks, ametyst, granat lub hematyt. Do popularnych wzorów należą ponadto motywy roślinne, takie jak winorośl, róże czy liście oraz koronki i filigrany. Szczególnie te ostatnie często wykorzystuje się w biżuterii goth. Koronkowe wzory lub misterne filigrany dodają sporo elegancji i delikatności. Charakterystyczny jest także czarny metal, z którego wykonuje się takie alternatywne ozdoby. Zazwyczaj jest to stal nierdzewna lub tytan.

Kolczyki damskie w stylu alternatywnym

Kolczyki damskie w stylu alternatywnym to propozycja dla tych, którzy preferują unikalne i nietypowe wzory biżuterii. Istnieje wiele różnych stylów i wzorów, ale kilka z nich cieszy się największą popularnością. Z pewnością należą do nich kolczyki węże, czyli modele z motywami zwierzęcymi lub roślinnymi, takimi jak gałęzie, liście lub kwiaty. Częstym widokiem są ponadto warianty z różnych rodzajów koralików, takich jak koraliki drewniane, metalowe lub szklane. Ponadto dla wielu niemalże synonimem alternatywy jest styl gotycki. Kolczyki z czarnego metalu, zazwyczaj z nim kojarzone, to także dobry wybór. Mogą to być na przykład rodzaje w kształcie krzyżyka, pająka, motyla lub innymi motywami charakterystycznymi. Również wersje z pierścieniami i łańcuchami mogą się kojarzyć z tą estetyką. Mogą też dodać trochę punkowego lub rockowego akcentu do Twojego wyglądu. Długości łańcuchów mogą być różne, a pierścienie mogą zostać połączone ze sobą w różnych konfiguracjach. Jeśli z kolei jesteś miłośnikiem muzyki, możesz postawić na odmiany z motywami muzycznymi, takimi jak nuty, gitary lub gramofony.

    Loga UE
    DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
    pixel