Flash

ilość znalezionych towarów: 2

Filmowe koszulki Flash w sklepie internetowym SinFashion z merchem dla fanów filmów i seriali

Filmowe koszulki Flash możesz znaleźć w ofercie sklepu internetowego SinFashion. Mamy koszulki filmowe damskie i męskie w różnych krojach i kolorach do wyboru dla wszystkich fanów filmów i seriali. Znajdziesz u nas także breloczki do kluczy, czapki czy figurki z superbohaterami, w tym także Flasha i innych członków Ligi Sprawiedliwości.

Najszybszy superbohater świata DC Comics. Kim jest Flash?

Flash to superbohater z uniwersum DC. Został stworzony przez pisarza Gardnera Foxa i artystę Harry'ego Lamperta i po raz pierwszy pojawił się w "Flash Comics" #1 (1940). W universum DC było kilku bohaterów, którzy używali pseudonimu Flash (alternatywnie The Flash) i podobnego zestawu supermocy. Postać stworzona przez Foxa i Lamperta była pierwszym Flashem. Wówczas bohater ten w cywilu nazywał się Jay Garrick. Wszystkie wcielenia Flasha znane są ze swojej niesamowitej szybkości, zdolności do wibrowania przez obiekty stałe i używania Speed Force. Ponadto posiadają również intelekt na poziomie geniusza. Pseudonim Flash pochodzi od zdolności do poruszania się z dużą prędkością. Wszycy ci bohaterowie nosili czerwony obcisły kostium z żółtym symbolem błyskawicy i hełm Brodiego ze skrzydełkami, stylizowany oczywiście na hełmie boga Hermesa z greckiej mitologii. Drugim Flashem był Barry Allen, który swoją moc otrzymał od uderzenia pioruna. Flash Barry'ego Allena po raz pierwszy pojawił się w komiksie „Showcase #4” w 1956 roku. Jego twórcami byli scenarzyści Robert Kanigher i John Broome, oraz rysownik Carmine Infantino. Postać została przedstawiona jako policyjny laborant, który zyskał nadludzką prędkość po wystawieniu na działanie pioruna w wyniku wypadku w laboratorium.

Flash moce i zdolności najszybszego superbohatera DC

Poszczególnym wcieleniom Flasha nadawano także dodatkowe przydomki, takie jak „Scarlet Speedster”, „The Fastest Man Alive” czy „The Crimson Comet”. Speedster to ktoś, kto ma moc super prędkości. Ktoś taki jest w stanie poruszać się z niewiarygodną prędkością, co pozwala robić rzeczy, których normalni ludzie nie są w stanie. Moce i umiejętności speedstera zależą od jego osobowości, osobistych celów i poziomu inteligencji. Niektóre wcielenia Flasha mają moce, takie jak manipulacja czasem lub zdolność do tworzenia boomu dźwiękowego za pomocą pstrykania palcami. Inni mają bardziej przyziemne umiejętności, takie jak umiejętność biegania na tyle szybko, że mogą przejechać całe miasto w ciągu kilku sekund lub możliwość przeskakiwania wysokich budynków.

Merch dla fanów Flasha i Ligi Sprawiedliwości. Kupuj online filmowe koszulki Flash na SinFashion.pl

Każde z wcieleń Flasha przynależy, lub przynależał do większej organizacji superbohaterów DC Comics. Jedną z tych grup była Liga Sprawiedliwości, do której obok Flasha należeli także Batman, Wonder Woman, Superman czy Aquaman. W filmie z 2017 roku “Liga Sprawiedliwości” z Benem Affleckiem jako Batmanem, członkiem Ligi Sprawiedliwości był także Flash Barry’ego Allena. W tej roli wystąpił Ezra Miller. W sklepie internetowym SinFashion znajdziesz gadżety filmowe zarówno związane z Flashem, jak i innymi członkami Ligi Sprawiedliwości. Mamy w ofercie także merch dla fanów Batmana, Supermana, jak i Wonder Woman. Zapraszamy na zakupy!

    Loga UE
    DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W
    pixel